Doktor Mehmet ERDİL
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

dr mehmet erdil

 

Op. Dr. Mehmet Erdil 1986 yılında Türkiye Adana ilinde doğdu. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 2010 yılında Ankara Gazı Ünıversıtesı Tıp Fakültesi den mezun oldu. 2010 – 2015 yılları arasında Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesinde Asistanlığını tamamladı. Daha sonra 2016 – 2018 Yılları arasında ağrı Devlet hastanesinde Doğu hizmetini Tamamlayarak , 2018 Yılında Özel kliniğini Kurdu.

Asistanlıkta 2013 Kasım 2014 Haziran ayları arasında Amerika Birleşik Devletleri Minnesota Üniversitesi Otopataloji Laboratuvarında araştırmacı olarak bulundu. 2011 Yılında İstanbul üniversitesi Hayvan Deneyleri Etik Kurallarının Çalısma Usül ve Esasına Dair Yönetmelik Uyarınca Arastırıcılar için Deney Hayvanları Kullanımına Ait Egitim içerikli Sertifika Programı Sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Uzmanlık döneminde de 2013 yılında Otoloji ve Nörootoloji Kursu 2014 yılında da kadavra üzerinde uygulanan Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Kursunu Tamamladı.

Op. Dr. Mehmet Erdil Asistanlık yıllarından itibaren Kulak burun Boğaz Ameliyatlarıyla birlikte Özellikle Rinoplasti yoğunlaşarak edinmiş olduğu tecrübeyi artırmıştır. İstanbul Tabipler Odası üyeliği bulunmaktadır.

 

 

 Estetik planlamalarınızı gelin birlikte planlayalım.

Doktor Mehmet ErdilRinoplasti cerrahı